Про інститут

Мирон Василик
Мирон Василик Директор з питань міжнародного співробітництва

Мирон Василик – відомий на міжнародному рівні бізнес-лідер, менеджер зі зв’язків з громадськістю та радник з питань стратегічних комунікацій, який має більш ніж тридцятирічний досвід консультування міжнародних енергетичних, сільськогосподарських, FMCG, фінансових та промислових компаній у Східній Європі, зокрема в Росії, Україні, Казахстані, Азербайджані, Молдові та інших країнах. Він консультує своїх клієнтів з питань управління репутаційними ризиками, зв’язків з громадськістю та урядовими структурами, взаємодії з інвесторами та врегулювання кризових ситуацій. Його досвід включає управління підприємницькими стартап-агенціями, а також участь у масштабних міжнародних проєктах, пов’язаних зі зв'язками з громадськістю, які мали багатомільйонні бюджети та близько 150 працівників.

Отримав ступінь бакалавра міжнародного маркетингу в Кентському державному університеті в 1984 році, вивчав міжнародну публічну політику в Школі перспективних міжнародних досліджень Університету Джонса Гопкінса у Вашингтоні, округ Колумбія, і практику корпоративного управління в межах програми INSEAD для корпоративного управління в Україні.

У 2014-2019 роках, у якості генерального директора PBN Hill + Knowlton Strategies, Мирон керував діяльністю п’ятої в світі за величиною компанії зі зв’язків з громадськістю в регіоні СНД, забезпечуючи впровадження її глобальних цінностей і дотримання міжнародних стандартів. Протягом його перебування на посаді генерального директора компанія щорічно збільшувала прибуток у межах двоцифрових чисел. Крім того, Мирон був активним членом Ділових рад США-Україна, США-Росія і США-Казахстан, а також обіймав посаду голови Ради директорів Американської торговельної палати в Україні. Він також є незалежним членом ради директорів кількох прибуткових та неприбуткових організацій.

Донедавна він обіймав посаду директора зі зв’язків з громадськістю Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр», створеного київським міським головою в 2016 році з метою увічнення пам'яті про трагічні події 1941-43 років. До його обов’язків входило забезпечення міжнародної підтримки діяльності цієї неурядової організації з будівництва музею та меморіального центру, який мав бути відкритий у 2025 році.

Віталій Ломакович
Віталій Ломакович Засновник, голова правління

Радник Міністра фінансів України.

Експерт із питань банківської діяльності та грошово-кредитної політики.

Співавтор альтернативної Стратегії розвитку банківської системи України 2020 (Розвиток банків та Індустріалізація 4.0) та колективної монографії[В.Л.1] .

Високопрофесійний фахівець у галузі банківської справи з 20-річним досвідом роботи на керівних посадах, у 2014 – 2015 рр. член Ради НБУ.

Відомий громадський діяч, підприємець, засновник та голова Всеукраїнського благодійного фонду «Мрії збуваються».

Засновник премії для працівників ЗМІ «Високі стандарти журналістики».

​Віталій Ковальчук
​Віталій Ковальчук Співзасновник

Політик, громадський діяч

​Віктор Прошкін
​Віктор Прошкін Директор

Консультант з GR та PR, політолог, експерт з питань законотворчої роботи та економічних питань.

Досвідчений фахівець у роботі зі ЗМІ, кспертами, центральними органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також у галузі медіа-менеджменту.

Надія Гладкевич
Надія Гладкевич Співзасновник

Генеральний директор ПрАТ «Реноме»


Тетяна Богдан
Тетяна Богдан Директор з наукової роботи

Доктор економічних наук, член академічної ради Афінського інституту освіти та досліджень (ATINER). Працювала запрошеним дослідником Віденського інституту міжнародних економічних досліджень (WIIW), експертом Німецько-української консультативної групи при Уряді України, завідувачем сектору міжнародних фінансових досліджень у Інституті економіки та прогнозування Національної академії наук України, головним консультантом в проєкті USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи». Автор понад 160-ти наукових і публіцистичних праць. Відзначена дипломом Міжнародного академічного рейтингу «Золота фортуна» та премією Верховної Ради України для молодих вчених – докторів наук, нагороджена пам’ятним нагрудним знаком Міністерства фінансів за розвиток системи державних фінансів України.

Публікації у ЗМІ

11 січня 2021 року

Для чого потрібен Національний банк, – блог Віталія Ломаковича

Перейти
29 грудня 2020 року

Дорожня карта земельної реформи: дві постанови на тиждень, – стаття Михайла Джуса

Перейти
23 грудня 2020 року

З хворої голови на здорову, – стаття Віталія Ломаковича та Михайла Джуса

Перейти
21 грудня 2020 року

Для України постає питання — що робити країні, яка не така багата, як Японія чи Єврозона, – Едеір Тернер

Перейти
14 грудня 2020 року

Оподаткування найбагатших, – блог Костянтина Швабія

Перейти

CookieЦей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити роботу користувачів.