Інститут Growford пропонує Уряду допомогу у розробці системи невідкладних антикризових заходів, стратегії і тактики подолання кризи

25 березня 2020 року
Інститут Growford пропонує Уряду допомогу у розробці системи невідкладних антикризових заходів, стратегії і тактики подолання кризи

Науковці інституту Growford звернулись до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з пропозицією надати фахову допомогу у складний для країни час і запропонували систему термінових антикризових заходів.

“Команда науковців Інституту Growford, розуміючи всю складність фінансово-економічної ситуації в Україні, наслідки для економіки країни від введення карантинних заходів, пропонує допомогу Уряду України. Ми готові терміново та з повною віддачею включитися в роботу з надання професійних пропозицій і консультацій.

Наші фахівці розробили пропозиції щодо системи термінових антикризових заходів; нову стратегію і тактику монетарної і валютно-курсової політики НБУ для стимулювання економічного зростання при забезпеченні цінової і валютної стабільності; необхідні заходи для оптимізації бюджетної політики, управління державним боргом, залучення зовнішніх офіційних джерел підтримки тощо”, - сказав засновник Інституту Віталій Ломакович.


Поширити:

Публікації у ЗМІ

29 травня 2020 року

Через пандемію коронавірусу ВВП України скоротиться на 7% у 2020 році

Перейти
20 травня 2020 року

Відлуння Brexit: яку вигоду може отримати Україна від нового «глобального тарифу» Великобританії

Перейти
18 травня 2020 року

Загроза дефляції. Нацбанк не реагує

Перейти
16 травня 2020 року

Протидія економічній кризі: глобальні та національні аспекти

Перейти
12 травня 2020 року

Незалежність НБУ від потреб суспільства

Перейти

CookieЦей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити роботу користувачів.