Інститут Growford пропонує Уряду допомогу у розробці системи невідкладних антикризових заходів, стратегії і тактики подолання кризи

25 березня 2020 року
Інститут Growford пропонує Уряду допомогу у розробці системи невідкладних антикризових заходів, стратегії і тактики подолання кризи

Науковці інституту Growford звернулись до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з пропозицією надати фахову допомогу у складний для країни час і запропонували систему термінових антикризових заходів.

“Команда науковців Інституту Growford, розуміючи всю складність фінансово-економічної ситуації в Україні, наслідки для економіки країни від введення карантинних заходів, пропонує допомогу Уряду України. Ми готові терміново та з повною віддачею включитися в роботу з надання професійних пропозицій і консультацій.

Наші фахівці розробили пропозиції щодо системи термінових антикризових заходів; нову стратегію і тактику монетарної і валютно-курсової політики НБУ для стимулювання економічного зростання при забезпеченні цінової і валютної стабільності; необхідні заходи для оптимізації бюджетної політики, управління державним боргом, залучення зовнішніх офіційних джерел підтримки тощо”, - сказав засновник Інституту Віталій Ломакович.


Поширити:

Публікації у ЗМІ

27 листопада 2020 року

Нацбанк не завжди чує МВФ, – колонка Віталія Ломаковича

Перейти
20 листопада 2020 року

Довіряй, але навчися перевіряти, – колонка Костянтина Швабія

Перейти
19 листопада 2020 року

Хворі державні фінанси в часи пандемії, – стаття Тетяни Богдан

Перейти
17 листопада 2020 року

Фіскальне стимулювання чи гальмування?

Перейти
16 листопада 2020 року

Ефект «5–7–9»

Перейти

CookieЦей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити роботу користувачів.