Інститут Growford пропонує Уряду допомогу у розробці системи невідкладних антикризових заходів, стратегії і тактики подолання кризи

25 березня 2020 року
Інститут Growford пропонує Уряду допомогу у розробці системи невідкладних антикризових заходів, стратегії і тактики подолання кризи

Науковці інституту Growford звернулись до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з пропозицією надати фахову допомогу у складний для країни час і запропонували систему термінових антикризових заходів.

“Команда науковців Інституту Growford, розуміючи всю складність фінансово-економічної ситуації в Україні, наслідки для економіки країни від введення карантинних заходів, пропонує допомогу Уряду України. Ми готові терміново та з повною віддачею включитися в роботу з надання професійних пропозицій і консультацій.

Наші фахівці розробили пропозиції щодо системи термінових антикризових заходів; нову стратегію і тактику монетарної і валютно-курсової політики НБУ для стимулювання економічного зростання при забезпеченні цінової і валютної стабільності; необхідні заходи для оптимізації бюджетної політики, управління державним боргом, залучення зовнішніх офіційних джерел підтримки тощо”, - сказав засновник Інституту Віталій Ломакович.


Публікації у ЗМІ

31 березня 2020 року

Про небезпечні наслідки дефолту

Перейти
27 березня 2020 року

Голодне літо-2020? Які кроки слід зробити, щоб пережити довгий карантин

Перейти
24 березня 2020 року

Готовність української економіки протистояти кризі через коронавірус: чи є оптимізм Нацбанку обґрунтованим

Перейти
17 березня 2020 року

П'ять кроків Нацбанку, що сповільнюють економічне зростання

Перейти
12 березня 2020 року

Економіка України перед загрозою глобальної кризи

Перейти

CookieЦей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити роботу користувачів.