Мирон Василик став директором з міжнародного розвитку Growford Institute

08 вересня 2020 року
Мирон Василик став директором з міжнародного розвитку Growford Institute

Вітаємо у команді Growford Institute Мирона Василика, який працюватиме на посаді директора з питань міжнародного співробітництва.

Мирон Василик – відомий на міжнародному рівні бізнес-лідер, менеджер зі зв’язків з громадськістю та радник з питань стратегічних комунікацій, який має більш ніж тридцятирічний досвід консультування міжнародних енергетичних, сільськогосподарських, FMCG, фінансових та промислових компаній у Східній Європі, зокрема в Росії, Україні, Казахстані, Азербайджані, Молдові та інших країнах. Він консультує своїх клієнтів з питань управління репутаційними ризиками, зв’язків з громадськістю та урядовими структурами, взаємодії з інвесторами та врегулювання кризових ситуацій. Його досвід включає управління підприємницькими стартап-агенціями, а також участь у масштабних міжнародних проєктах, пов’язаних зі зв'язками з громадськістю, які мали багатомільйонні бюджети та близько 150 працівників.

Наразі Мирон працює незалежним консультантом з питань міжнародних відносин та зв'язків з громадськістю. Серед його клієнтів – GROWFORD Institute, Українська асоціація відновлюваної енергетики та кілька державних установ.

Донедавна він обіймав посаду директора зі зв’язків з громадськістю Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр», створеного київським міським головою в 2016 році з метою увічнення пам'яті про трагічні події 1941-43 років. До його обов’язків входило забезпечення міжнародної підтримки діяльності цієї неурядової організації з будівництва музею та меморіального центру, який мав бути відкритий у 2025 році.

У 2014-2019 роках, у якості генерального директора PBN Hill + Knowlton Strategies, Мирон керував діяльністю п’ятої в світі за величиною компанії зі зв’язків з громадськістю в регіоні СНД, забезпечуючи впровадження її глобальних цінностей і дотримання міжнародних стандартів. Протягом його перебування на посаді генерального директора компанія щорічно збільшувала прибуток у межах двоцифрових чисел. Крім того, Мирон був активним членом Ділових рад США-Україна, США-Росія і США-Казахстан, а також обіймав посаду голови Ради директорів Американської торговельної палати в Україні. Він також є незалежним членом ради директорів кількох прибуткових та неприбуткових організацій.

Мирон отримав ступінь бакалавра міжнародного маркетингу в Кентському державному університеті в 1984 році, вивчав міжнародну публічну політику в Школі перспективних міжнародних досліджень Університету Джонса Гопкінса у Вашингтоні, округ Колумбія, і практику корпоративного управління в межах програми INSEAD для корпоративного управління в Україні.

Поширити:

Публікації у ЗМІ

22 вересня 2020 року

Крок до світлого монетарного майбутнього, – колонка Михайла Джуса

Перейти
17 вересня 2020 року

COVID-шок для економіки, – стаття Тетяни Богдан

Перейти
25 серпня 2020 року

У пошуках "цілющих" позик, – стаття Тетяни Богдан

Перейти
05 серпня 2020 року

Доходи державного бюджету: позитивні зрушення на нестійкій базі, - колонка Тетяни Богдан

Перейти
03 серпня 2020 року

Триєдність цілей НБУ: секрет досягнення, – стаття Тетяни Унковської

Перейти

CookieЦей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити роботу користувачів.